INVITAŢI LA PSIHOLOG ÎN 2017

Psihologul muzical (600 x 221)1. Nelu Stratone și Andrei Ruse (ediția 746 – 7.01.2017): http://andreipartos.ro/nelu-stratone-si-andrei-ruse-la-psihologul-muzical-editia-746-7-01-2017/

 

2. Mona Trifu, Mike Godoroja & Blue Spirit  (ediția 746 – 14.01.2017): http://andreipartos.ro/mona-trifu-mike-godoroja-blue-spirit-la-psihologul-muzical-editia-746-14-01-2017/

 

3. Mircea Rusu și prietenii săi (ediția 747 – 21.01.2017): http://andreipartos.ro/mircea-rusu-si-prietenii-sai-la-psihologul-muzical-editia-747-21-01-2017/

 

4. Alexandra Ușurelu, Narcisa Suciu și Bobby Stoica (ediția 748 – 28.01.2017): http://andreipartos.ro/alexandra-usurelu-narcisa-suciu-si-bobby-stoica-la-psihologul-muzical-editia-748-28-01-2017/

 

5. Andra și Cătălin Măruță (ediția 749 – 4.02.2017): http://andreipartos.ro/andra-si-catalin-maruta-la-psihologul-muzical-editia-749-4-02-2017/

 

6. Ascultătorii (ediția 750 – 11.02.2017): http://andreipartos.ro/ascultatorii-la-psihologul-muzical-editia-750-11-02-2017/

 

7. Glenn Golden și Tom Andreassen (ediția 751 – 18.02.2017): http://andreipartos.ro/glenn-golden-si-tom-andreassen-la-psihologul-muzical-18-02-2017/

 

8. Mihai Vanica, Marian Stere și Ștefan Naftanailă (ediția 752 – 25.02.2017): http://andreipartos.ro/mihai-vanica-marian-stere-si-stefan-naftanaila-la-psihologul-muzical-editia-752-25-02-2017/

 

9. Ștefan Orfescu, Marius Lung, Norbert Tobias (ediția 753 – 4.03.2017): http://andreipartos.ro/stefan-orfescu-marius-lung-norbert-tobias-la-psihologul-muzical-editia-753-4-03-2017/

10. Radu Paraschivescu (ediția 754 – 11.03.2017): http://andreipartos.ro/radu-paraschivescu-la-psihologul-muzical-editia-754-11-03-2017/

11. Mihaela Bustuchină, Corina Dănilă și Carmen Movileanu (ediția 755 – 18.03.2017): http://andreipartos.ro/mihaela-bustuchina-corina-danila-si-carmen-movileanu-la-psihologul-muzical-editia-755-18-03-2017/

12. A.G. Weinberger și Raluca Moisan (ediția 756 – 25.03.2017): http://andreipartos.ro/a-g-weinberger-si-raluca-moisan-la-psihologul-muzical-editia-756-25-03-2017/

13. Marius Bațu și Eugen Baboi (ediția 757 – 1.04.2017): http://andreipartos.ro/marius-batu-si-eugen-baboi-la-psihologul-muzical-editia-757-1-04-2017-audio/

14.Nicu Covaci și Rareș Totu (ediția 758 – 8.04.2017): http://andreipartos.ro/nicu-covaci-si-rares-totu-la-psihologul-muzical-editia-758-8-04-2017-audio/

15. Oana Pellea (ediția 759 – 15.04.2017): http://andreipartos.ro/oana-pellea-la-psihologul-muzical-editia-759-15-04-2017/

16. Alexandru Andrieș (ediția 760 – 22.04.2017): http://andreipartos.ro/alexandru-andries-la-psihologul-muzical-editia-760-22-04-2017/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


two × = 12

     

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>