INVITAȚI LA PSIHOLOG ÎN 2018

Psihologul muzical (600 x 221)1. Marina Florea (ediția 797 – 6.01.2018): http://andreipartos.ro/marina-florea-la-psihologul-muzical-editia-797-6-01-2018/

2. Roxana Sandu și Codruț Croitoru (ediția 798 – 13.01.2018): http://andreipartos.ro/roxana-sandu-si-codrut-croitoru-la-psihologul-muzical-editia-798-13-01-2018/

3. Alexandru Andrieș și Sorin Romanescu (ediția 799 – 20.01.2018): http://andreipartos.ro/alexandru-andries-si-sorin-romanescu-la-psihologul-muzical-editia-799-20-01-2018/

4. Ascultătorii la Psihologul muzical (ediția 800 – 27.01.2018): http://andreipartos.ro/ascultatorii-la-psihologul-muzical-editia-800-27-01-2018/

5. Psihologul muzical: Singur în studio (ediția 801 – 3.02.2018): http://andreipartos.ro/psihologul-muzical-singur-in-studio-editia-801-3-02-2018/

6. Grupul Folk Om Bun (ediția 802 – 10.02.2018): http://andreipartos.ro/grupul-folk-om-bun-la-psihologul-muzical-editia-802-10-02-2018/

7. Daniel Iancu și Vali Petcu (ediția 803 – 17.02.2018): http://andreipartos.ro/daniel-iancu-si-vali-petcu-la-psihologul-muzical-editia-803-17-02-2018/

8. Dusty Ride (ediția 804 – 24.02.2018): http://andreipartos.ro/dusty-ride-la-psihologul-muzical-editia-804-24-02-2018/

9. Micul Paris (ediția 805 – 3.03.2018): http://andreipartos.ro/micul-paris-la-psihologul-muzical-editia-805-3-03-2018-2/

10. A-Chord (ediția 806 – 10.03.2018): http://andreipartos.ro/a-chord-la-psihologul-muzical-editia-806-10-03-2018/

11. Florin Piersic Jr (ediția 807 – 17.03.2018): http://andreipartos.ro/florin-piersic-jr-la-psihologul-muzical-editia-807-17-03-2018/

12. The Humans (ediția 808 – 24.03.2018): http://andreipartos.ro/the-humans-la-psihologul-muzical-editia-808-24-03-2018/

13. Marcian Petrescu și Mihai Alexandru Tacoi (ediția 809 – 31.03.2018): http://andreipartos.ro/marcian-petrescu-si-mihai-alexandru-tacoi-la-psihologul-muzical-editia-809-31-03-2018/

14. Ionel ”Ucu” Bratu Voicescu (ediția 810 – 7.04.2018): http://andreipartos.ro/ionel-ucu-bratu-voicescu-la-psihologul-muzical-editia-810-7-04-2018/

15. NoruNegru (ediția 811 – 14.04.2018): http://andreipartos.ro/noru-negru-la-psihologul-muzical-editia-811-14-04-2018/

16. Alina Manole (ediția 812 – 21.04.2018): http://andreipartos.ro/alina-manole-la-psihologul-muzical-editia-812-21-04-2018/

17. Mike Godoroja și Alin Păun (ediția 813 – 28.04.2018): http://andreipartos.ro/mike-godoroja-si-alin-paun-la-psihologul-muzical-editia-813-28-04-2018/

18. Andi Moisescu (ediția 814 – 5.05.2018): http://andreipartos.ro/andi-moisescu-la-psihologul-muzical-editia-814-5-05-2018/

19. Alexandru Albiter și Ceața Blue (ediția 815 – 12.05.2018): http://andreipartos.ro/alexandru-albiter-si-ceata-blue-la-psihologul-muzical-editia-815-12-05-2018/

20. Lupus Dacus și Sorina Moldvai (ediția 816 – 19.05.2018): http://andreipartos.ro/lupus-dacus-si-sorina-moldvai-la-psihologul-muzical-editia-816-19-05-2018/

21. Dan Helciug (ediția 817 – 26.05.2018): http://andreipartos.ro/dan-helciug-la-psihologul-muzical-editia-817-26-05-2018/

22. Nicu Patoi și Florin Giuglea (ediția 818 – 2.06. 2018): http://andreipartos.ro/nicu-patoi-si-florin-giuglea-la-psihologul-muzical-editia-818-2-06-2018/

23. Ioana Sandu și Dan Negru (ediția 819 – 9.06.2018): http://andreipartos.ro/ioana-sandu-si-dan-negru-la-psihologul-muzical-editia-819-9-06-2018/

24. Marius Țeicu (ediția 820 – 16.06.2018): http://andreipartos.ro/marius-teicu-la-psihologul-muzical-editia-820-16-06-2018-2/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


7 + = nine

     

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>