După tot ce am auzit-văzut azi, cred că momentul neplăcut de memorat este cel cu vizita la DNA a lui Toni Greblă, unul dintre cei nouă sfinţi ai Curţii Constituţionale. Nu ştiu cât de fondate sunt acuzele, dar presupun că procurorii nu-s nebuni să comită o gafă la un astfel de nivel. De 25 de ani în politică, omul a avut timp să facă de toate sau să rămână curat 100% . Vom afla oare cum e în realitate?
Ultimele postari ale lui Andrei Partos (vezi toate)
































