Dosarul Colectiv – condamnări definitive: Primarul Piedone 4 ani de închisoare, patronii clubului între 6 și 11 ani de închisoare

0
523

Dosarul Colectiv - condamnări definitive: Primarul Piedone 4 ani de închisoare, patronii clubului între 6 și 11 ani de închisoareȘtirea este în curs de actualizare pe site-urile de știri.

Fostul primar al Sectorului 4 Cristian Popescu-Piedone – actual primar al Sectorului 5 – a fost condamnat definitiv joi de Curtea de Apel București la 4 ani de închisoare pentru abuz în serviciu în legătură cu eliberarea autorizaţiilor de funcţionare pentru clubul Colectiv.

Digi24:

https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/justitie/decizie-finala-in-procesul-colectiv-cristian-popescu-piedone-condamnat-la-4-ani-de-inchisoare-cu-executare-1936571

HotNews.ro:

https://www.hotnews.ro/stiri-esential-25551583-procesul-colectiv-piedone-condamnari-definitive-inchisoare.htm

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here