Articol preluat de pe paginamedia.ro
Rareș Bogdan a fost suspendat de pe post, după ce aseară a cerut, în emisiunea Jocuri de putere, demisia directorului Realitatea TV Edward Pastia. Gestul lui Rareș Bogdan a venit după ce Oreste Teodorescu și Oana Stănciulescu nu au mai fost primiți ca invitați la Realitatea TV.
„Următoarele două zile, Rareș Bogdan nu va mai realiza emisiunea Jocuri de putere”, a declarat Cozmin Gușă pentru Paginademedia.ro.
„În locul lui, va intra pe post ca realizator al emisiunii Jocuri de putere – pentru că numele emisiunii este al meu și al Realității – Claudiu Popa”, a continuat Gușă.
Reacția lui Rareș Bogdan:
„În momentul în care nu mi se permite astăzi pe post, colaborarea mea cu Realitatea TV s-a încheiat”, a declarat Rareș Bogdan pentru Paginademedia.ro.
Puteți citi articolul în întregime aici:
- Șoșoacă și Becali îmi dereglează televizorul! – Video - mai 31, 2025
- ANCA GRATEROL, VEDETĂ ÎN GERMANIA! NOTE DUMINICALE 25.05. - mai 25, 2025
- SĂPTAMÂNA MEA PE FB. 5-11.05 - mai 13, 2025