Mulțumim tuturor celor care au votat!
Rezultat – Pică guvernul în urma moțiunii de cenzură?
- Nu (397 Votes)
- Da (389 Votes)
- Nu știu / Nu mă interesează (219 Votes)
Total Voters: 1.005
Ultimele postari ale lui Andrei Partos (vezi toate)
- JURNALUL MEU DE JOI, 25.06 – A MURIT MORALA LA POLITICIENI, DAR ȘI LA TELEVIZIUNI - iunie 25, 2026
- JURNALUL MEU DIN 21.06 – CONGRESUL LUI BOLOJAN, FANII LUI VEȘTEA… - iunie 21, 2026
- ȘULFISMUL E PE PRIMUL LOC!!! 15.06. - iunie 15, 2026





































Da ăștia din opoziție stiu sa faca si altceva in afara de a depune moțiuni de cenzură!? Pentru Romania cea mai buna solutie ar fi dispariția acestor partide care se luptă pentru putere, atata fac se luptă pentru ciolan. E vorba de Psd, Alde, udmr, pnl. Ăștia au tot fost la guvernare și nu s a vazut nimic bun. Trebuie scoase in afara legii.
Înțeleg că ai vrea dictatură? Să dispară partidele și apoi? Nu se poate să scoți în afara legii partide. Poate doar pe cele extremiste și nici atunci nu-i ușor. E mai simplu să nu le votezi pe cele care nu-ți inspiră încredere. Altfel, ai dreptate. Este o luptă permanentă pentru ciolan, absolut nicio preocupare pentru soarta populației!