Galerie foto: La răsăritul soarelui… prin Costinești (1.09.2020)

4
335
O plimbare matinală prin Costinești (de la ora 6.30 până la 7.45). Am pornit din Vox Maris Grand Resort și am mers, pe plajă și pe faleză, până la „Megadiscoteca Tineretului”.
O galerie foto cu tot ce mi-a ieșit în cale (bune și rele)…

 

O plimbare matinală prin Costinești (de la ora 6.30 până la 7.45). Am pornit din Vox Maris Grand Resort și am mers, pe…

Publicată de Psihologul muzical & Foc de PAE pe Luni, 31 august 2020

 

4 COMENTARII

      • Dl. Partos, i-am reiterat invitatia dvs. dl. Lazar. Imi pare rau, dar raspunsul dansului este:
        „da, si eu il cunosc de o viață, un om senzațional. Din pacate eu m-am retras intr-un turn de paie, caci de fildeș nu este, nu mai vreau sa fiu prezent pe media, nicaieri, in nici un fel.
        Multumesc mult mult pentru bunele intentii si va urez maxima sanatate! Si domnului Partoș, acest patriarh al culturii muzicale, ii urez tot binele din lume. Mulțumesc mult!”
        Rugamintea mea este sa mai insistati, este pacat sa nu readucem la viata atatea amintiri frumoase, culmea, dintr-o perioada odioasa, printr-o discutie intre 2 oameni de calitate, profesionisti recunoscuti, ce cunosc f bine acea perioada.
        Multumesc.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here