Fair-play-ul mă obligă să consemnez reuşita de aseară a echipei ASA, o echipă încropită, cu DNA-ul la poartă, cu un antrenor la un pas de plecare şi altul la un pas de sosire. Steaua a avut stabilitate financiară, condiţii de pregătire, patron cu gură mare şi tot mai zgârcit faţă de fotbal. ASA a bătut Steaua de trei ori în ultimul an competiţional, de unde reiese că e mai bună. Dan Petrescu a arătat că ştie meserie, că a folosit tot ce a avut în vestiar pentru a scoate un 1-0 norocos, dar meritat! Dacă steliştii nici orgolii nu mai au, atunci speranţele europene sunt aproape nule. SUPERCUPA ROMÂNIEI a ajuns la cine trebuia, adică la ASA Tg. Mureş!
Ultimele postari ale lui Andrei Partos (vezi toate)
- JURNALUL MEU DE JOI, 25.06 – A MURIT MORALA LA POLITICIENI, DAR ȘI LA TELEVIZIUNI - iunie 25, 2026
- JURNALUL MEU DIN 21.06 – CONGRESUL LUI BOLOJAN, FANII LUI VEȘTEA… - iunie 21, 2026
- ȘULFISMUL E PE PRIMUL LOC!!! 15.06. - iunie 15, 2026

































