Crin Antonescu a declarat, marţi, la Timişoara, că primul lucru pe care l-ar face în calitatea de preşedinte ales al României ar fi să-l sune pe Elon Musk şi să-i spună că România este deja un stat suveran şi independent. Reacția acestuia vine după ce miliardarul american a postat pe platforma X un mesaj despre situația politică a țării noastre.
Puteți citi articolul pe link. https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/politica/crin-antonescu-replica-ironica-pentru-elon-musk-romania-este-deja-un-stat-suveran-si-independent-multumim-n-avem-nevoie-de-nimic-3126127?__grsc=cookieIsUndef0&__grts=57998889&__grua=6dbb10952a38c11d19e2648023d5055b&__grrn=1
Ultimele postari ale lui Iulia Radu (vezi toate)
- Psihologul Muzical (ediția 1234 – 13.06.2026): Terminal White (David Pistrui), Top „Songs about the night” - iunie 17, 2026
- „CANTAFABULE” – reprezentație suplimentară cu sesiune de autografe la Teatrul Naţional de Operetă şi Musical „Ion Dacian” pe 26 iunie - iunie 16, 2026
- Cașcavalerii președintelui - iunie 16, 2026

































