Juniorul meu întârzie la școală. Nu mult, câteva minute, dar des. Îl întreb la telefon, încerc să mă lămuresc.. Se culcă târziu? Are probleme cu trezirea? Nu e Mami gata? Nu are timp de mic dejun? Cine e de vină că nu ajungi înainte de 8,00 la școală? Menționez că locuiește foarte aproape aproape .Răspunsul lui Andrei-Ștefan (aproape 8 ani) m-a aruncat din scaun: ”Cine e de vină? VIAȚA!”
Ultimele postari ale lui Andrei Partos (vezi toate)
- JURNALUL MEU DE JOI, 25.06 – A MURIT MORALA LA POLITICIENI, DAR ȘI LA TELEVIZIUNI - iunie 25, 2026
- JURNALUL MEU DIN 21.06 – CONGRESUL LUI BOLOJAN, FANII LUI VEȘTEA… - iunie 21, 2026
- ȘULFISMUL E PE PRIMUL LOC!!! 15.06. - iunie 15, 2026































