De ziua mea, am profitat de vremea bună și am ieșit la o plimbare cu bicicleta. Prima din acest an. În Cișmigiu nu aveai loc să arunci un ac, așa că nu am zăbovit mult. Am evitat apoi să mai intru în vreun parc. Am mers pe Splaiul Independenței (lângă Spitalul Universitar – la stația de metrou Eroilor, fusese un accident: un autobuz și o Dacie erau serios avariate), pe Calea Victoriei, pe șoseaua Kiseleff, Arcul de Triumf, Piața Victoriei, bulevardul Aviatorilor și strada Buzești.
Am filmat, așa că aveți video mai jos.
Ultimele postari ale lui Iulia Radu (vezi toate)
- Psihologul Muzical (ediția 1234 – 13.06.2026): Terminal White (David Pistrui), Top „Songs about the night” - iunie 17, 2026
- „CANTAFABULE” – reprezentație suplimentară cu sesiune de autografe la Teatrul Naţional de Operetă şi Musical „Ion Dacian” pe 26 iunie - iunie 16, 2026
- Cașcavalerii președintelui - iunie 16, 2026


































