Josef „Ioji” Kappl a fost invitatul lui Andrei Partoș la Psihologul Muzical (Radio România Actualități). A intrat în direct prin telefon și am vorbit despre cele două proiecte: trupa Meșterii Rock și spectacolul „Meșterul Manole”. Spre bucuria ascultătorilor, a stat alături de noi timp de aproape două ore.
În ora a treia, puteți asculta prima parte a interviului cu Nuțu Olteanu, cea care din motive tehnice nu a intrat pe post în data de 19 octombrie.
Ultimele două ore aparțin rubricilor consacrate: Răspundem când suntem în stare și Top Nonconformist „Cântece care au în titlu eu, me, myself”.
Dacă ați ratat această ediție, o puteți asculta mai jos.
Audio:
sursa (pentru audio): Radio România Actualități
Ultimele postari ale lui Iulia Radu (vezi toate)
- Din jurnalul unui ninja (119): Până când Greșeala se plictisește și pleacă singură 🙂 - iulie 22, 2026
- Scarlet Aura lansează „Amintirile”, al doilea single de pe viitorul album „Pe Aripile Vântului” - iulie 22, 2026
- Psihologul Muzical (ediția 1239 – 18.07.2026): Walter Ghicolescu, TOP NONCONFORMIST CÂNTECE CU „TATA, FATHER, DAD, PADRE PAPA etc” ÎN TITLU (prima parte) - iulie 21, 2026


































