În primul rând sănătate să avem pentru că anii vin şi trec…enervant de repede! Distracţie plăcută tuturor! ![[clapul1.gif] [clapul1.gif]](http://www.andreipartos.ro/phpBB3/images/smilies/clapul1.gif)
ÎNTREBARE PENTRU UNII…
…mâncători de r.a.h.a.t. de la televiziunile slugi: Unde a fost cuvântarea de final de an a preşedintelui, criticată anticipat de tovarăşa Birchall şi securistoidul Chireac? Am căutat peste tot şi am găsit ceva pe FB. Asta era problema? Că a zis şi omul ce a vrut pe propria pagină, aşa cum facem noi toţi? ![]()
CIŞMIGIU DE SF. VASILE
Am fost toţi trei între 11,30-12,30 în parc…pustiu, linişte, vreme frumoasă…am efectuat o plimbare pe fundul lacului…care e secat…am privit patinoarul, pinguinul gigant, omul de zăpadă imens, am hrănit porumbeii cu cozonac, ca să aibă pe cine fugări Andrei, după care l-am cules pe cel mic din noroi şi am venit la concertul de Anul Nou de pe TVR1! Aştept impresiile voastre de după REVELION!
P.S. Totuşi a vorbit Băse, de la intrarea în restaurant!
- ROMÂNIA IMUNĂ LA ONESTITATE? 27-28.05. - mai 28, 2026
- JURNALELE MELE 21-22.05. – NICUȘOR DAN NE OFERĂ GUVERN ÎN IUNIE? - mai 22, 2026
- O ȚARĂ DE ROCKERI! 14.05. - mai 14, 2026



































