Rareori vezi oameni care ascultă emisiunea, deduc că-ți face plăcere să ai ceva și se pun pe rezolvat. Apoi te anunță că e pe drum. E drept, că sunt excepții, pe care le menționez doar din plăcerea de a le mulțumi în acest spațiu. Nu sunt un gurmand, dar îmi plac dulciurile. Medicii nu-mi permit excesele, așa că fac foarte puține excepții. Doamna Hajnalka Zinz a auzit discuția cu Al. Andrieș despre ișlere și a acționat. Produsele dulci primite arată că e vorba de un profesionist meticulos. Ișler de post! Și altele, toate bune și decorative. Se vede că e cineva care face așa ceva cu plăcere, cu drag. Anul acesta, gestul s-a repetat, pentru Sărbătoarea Paștelui. O asigur că prăjiturile ajung numai la oameni care le merită și le doresc! Se poate spune că e un autodenunț. Am primit ” șpagă” dulce de la o ascultătoare. 🙂 Ce gest frumos, de nerefuzat! Mulțumesc și de aici!
- JURNALUL MEU DE JOI, 25.06 – A MURIT MORALA LA POLITICIENI, DAR ȘI LA TELEVIZIUNI - iunie 25, 2026
- JURNALUL MEU DIN 21.06 – CONGRESUL LUI BOLOJAN, FANII LUI VEȘTEA… - iunie 21, 2026
- ȘULFISMUL E PE PRIMUL LOC!!! 15.06. - iunie 15, 2026

































