Una dintre cele mai tari trupe ce a „încheiat” perioada de aur a muzicii pop (‘85-‘95), Londonbeat, (vă amintiți cu toții hitul „I’ve been thinking about you”) vine la Bucureşti pe 13 noiembrie în cadrul concertului ”Best Pop music in the World”. Evenimentul are loc la Sala Polivalentă.
Alături de trupa lui Jimmy Helms, vor cânta live într-un maraton concertistic ce va dura peste trei ore marele Paul Young, Gazebo şi Johnny Logan şi Boney M (în formula oficială).
Evenimentul, o producţie Music Management Events, este 100% live, fiecare artist va sosi cu propria trupă de acompaniament şi va dura aproape 4 ore!
Ultimele postari ale lui Andrei Partos (vezi toate)
- JURNALUL MEU DE JOI, 25.06 – A MURIT MORALA LA POLITICIENI, DAR ȘI LA TELEVIZIUNI - iunie 25, 2026
- JURNALUL MEU DIN 21.06 – CONGRESUL LUI BOLOJAN, FANII LUI VEȘTEA… - iunie 21, 2026
- ȘULFISMUL E PE PRIMUL LOC!!! 15.06. - iunie 15, 2026




































[…] http://andreipartos.ro/londonbeat-boney-m-johnny-logan-paul-young-si-gazebo-vor-canta-la-sala-poliva… […]