N-am relatat mult despre deplasarea la Râmnicu Vâlcea unde s-au aniversat cei 40 de ani de la nașterea grupului Antract. Primirea a fost excelentă, condițiile de cazare fără cusur. Concertul l-ați văzut, dacă ați vrut, iar duminică vom dezvolta subiectul. Iulia a postat peste 70 de fotografii, așa că puteți vedea secvențe sugestive. A fost o seară-noapte bogată, lungă, două drumuri cu un șofer muzician-radiolog impecabil (Marius-Mihail Dumitrescu) cu prietenii Anca Lupes și Kirk Cristi parteneri de amintiri din perioade comune la 2 M+, Tele7 abc, Pop Rock &Show, Vox Pop Rock și altele. Mulțumim Catusanu Bobita pentru efortul imens și pentru realizare! Felicitări Antract!
Am discutat pe larg despre concert la Foc de P.A.E. Puteți urmări înregistrarea mai jos.
Înregistrarea evenimentului poate fi urmărită pe acest link: https://www.facebook.com/antract/videos/455116657007780/
Galerie foto:
- Psihologul Muzical (ediția 1234 – 13.06.2026): Terminal White (David Pistrui), Top „Songs about the night” - iunie 17, 2026
- „CANTAFABULE” – reprezentație suplimentară cu sesiune de autografe la Teatrul Naţional de Operetă şi Musical „Ion Dacian” pe 26 iunie - iunie 16, 2026
- Cașcavalerii președintelui - iunie 16, 2026

































