Nu e prima oară când sentențioșii (Ionuț Angheluță și Ștefănescu) de la DigSport o dau în bălării cu maximă perseverență. Ei stabilesc când e și nu e fault. De exemplu la o intrare brutală, ca la hochei, fără legătură cu mingea, ei spun că a fost o.k. deși jucătorul de la Poli Iași a ajuns la 5 metri de la locul ciocnirii. Au stabilit încă din prima repriză că partida Poli-Dinamo va fi 0-0, pentru că ei așa consideră, că n-are cum altfel. Că partida e plicticoasă e adevărat, dar vina e a ambelor echipe.
Andrei Cristea a înscris golul victoriei gazdelor în min 85. Rednic l-a bătut pe Prunea cu 1-0! Perovici a avut o lovitură de cap, în min 93, dintr-o poziție clară de offside.Portarul gazdelor a apărat. Dar ce era să fie, dacă era gol… oftează energic un alt ”superior”, R. Naum, din studio. În loc să se străduiască să ofere spectacol, măcar prin comentarii, cei de la Digi fac orice, să te determine să nu mai privești meciurile din campionatul intern. Bravo, domnilor!
- JURNALUL MEU DE JOI, 25.06 – A MURIT MORALA LA POLITICIENI, DAR ȘI LA TELEVIZIUNI - iunie 25, 2026
- JURNALUL MEU DIN 21.06 – CONGRESUL LUI BOLOJAN, FANII LUI VEȘTEA… - iunie 21, 2026
- ȘULFISMUL E PE PRIMUL LOC!!! 15.06. - iunie 15, 2026




































