
Joc palpitant la handbal fete. La Vâlcea se joacă titlul de campioană. CSM București a jucat ceva mai bine ca alte dăți, dar se pare că antrenorul Djukici nu știe cum se câștigă un astfel de joc. Unele fete n-au intrat deloc, altele greșesc pase simple, poarta n-a mers prea bine. Public extraordinar. SCM Rm Vâlcea a egalat în ultimul minut. Radicevici a înscris de la centru golul unei victorii 29-30, mai mult simbolice. Manea nu mai are calitate, e cu gândul la retragere, Lekic nu duce un joc întreg, dar ea e baza…Omoreghie a făcut de toate, dar apărarea n-a mers. Lazovici a înscris mai mult ca-n alte dăți, dar a și greșit pase simple….”Noapte bună București!” afișează suporterii vâlceni. Dacă nici acum nu se lasă cu demisii, atunci când? Vâlcea are prima șansă a titlu și-l merită! Golaverajul direct va fi decisiv.
- JURNALE DE FINAL DE LUNĂ 29.05.31.05 – NE NĂPĂDESC DRONELE SAU E ACCIDENT? - mai 31, 2026
- ROMÂNIA IMUNĂ LA ONESTITATE? 27-28.05. - mai 28, 2026
- JURNALELE MELE 21-22.05. – NICUȘOR DAN NE OFERĂ GUVERN ÎN IUNIE? - mai 22, 2026





































