În timp ce autoritățile repetă în fiecare zi că oamenii ar trebui să stea în casă cât pot de mult, persoanele în vârstă – cea mai expusă categorie de oameni la noul coronavirus – ar părea că nu aud. Aceștia merg la piață și își fac cumpărăturile, iar alții se plimbă prin parc. Unii dintre ei spun că nu are cine să meargă la piață în locul lor, alții consideră că nu există vreun pericol.
Puteți urmări reportajul aici: https://www.digi24.ro/video/video-ce-spun-persoanele-in-varsta-din-bucuresti-despre-pandemia-de-coronavirus-1279073
Ultimele postari ale lui Iulia Radu (vezi toate)
- Psihologul Muzical (ediția 1234 – 13.06.2026): Terminal White (David Pistrui), Top „Songs about the night” - iunie 17, 2026
- „CANTAFABULE” – reprezentație suplimentară cu sesiune de autografe la Teatrul Naţional de Operetă şi Musical „Ion Dacian” pe 26 iunie - iunie 16, 2026
- Cașcavalerii președintelui - iunie 16, 2026

































