
Sâmbătă, 10 ianuarie, am fost la „Revelionul Artiștilor”, eveniment care a avut loc la Berăria H din București.
Au urcat pe scenă, printre alții: Mircea Vintila, Marius Bațu, Ioan Gyuri Pascu, Teo Boar, Vlady Cnejevici, Proconsul, Eugen Mihaiescu (Krypton), Paul Radu (ex-Antract), Costi Sandu (Voltaj 1991), Barock Group, Dan Iliescu ( Timpuri Noi), Andrei Bălașa (PhenomenOn), Jul Baldovin, Marcian Petrescu, Mihai Imbarus (Belgia), Mihaela Trifu (Belgia), Marian Filip, Anastasia Suru, Cornel Bucsa (Germania), Navi, Aurel Moga.
Printre spectatori, i-am zărit pe: Georgiana și Ivan Patzaichin, Victor Solomon, Nana Cnejevici, Ileana Șipoteanu care a venit alături de Dumitrana, Laura Stone, Dan Rădulescu.
Seara a fost prezentată de Gabi Jugaru (care a și cântat câteva piese după miezul nopții).
Evenimentul a fost organizat de Mihaela Trifu și Mihai Imbarus (RoArt).
- JURNALUL MEU DE JOI, 25.06 – A MURIT MORALA LA POLITICIENI, DAR ȘI LA TELEVIZIUNI - iunie 25, 2026
- JURNALUL MEU DIN 21.06 – CONGRESUL LUI BOLOJAN, FANII LUI VEȘTEA… - iunie 21, 2026
- ȘULFISMUL E PE PRIMUL LOC!!! 15.06. - iunie 15, 2026
































