Da !!! exact chiar Ursulescu le-a spus pa si larevedere puneti-va pofta’n cui….
Missurile costinestene erau moderate de divertisi era un SHOWWWW super
faceau un haz de ele…odata o prietena din trupa s-a prezentat la un concurs de miss…bucuresteanca, bruneta cu par lung si picioare superbe ..am incercat noi s-o intoarcem din drum dar ea nu si nu… vleau la miss… hmmmm si am facut ceva pt. ea: am rugat (in secret) baietii de la Divertis (cred ca pe Pastila)… hhmmm deci nu i-am rugat sa castige ea ci doar sa nu faca prea mare haz de ea
Ultimele postari ale lui Andrei Partos (vezi toate)
- JURNALUL MEU DE JOI, 25.06 – A MURIT MORALA LA POLITICIENI, DAR ȘI LA TELEVIZIUNI - iunie 25, 2026
- JURNALUL MEU DIN 21.06 – CONGRESUL LUI BOLOJAN, FANII LUI VEȘTEA… - iunie 21, 2026
- ȘULFISMUL E PE PRIMUL LOC!!! 15.06. - iunie 15, 2026


































