Nu aveți un om de bun simț să comenteze un eveniment mondial la înot? Nu aveți pe cineva care să nu pună întrebări idioate? Carmen Bunaciu a intervenit telefonic și a dat lămuriri unor analfabeți din presa sportivă. Cică ei se pricep numai la fotbal. Acolo unde avem mari performanțe. Decât astfel de oameni la microfoane, mai bine tăcere. Acum am înțeles de ce n-au dat în direct. Ei n-au treabă cu astfel de sporturi. Ei știu doar culise, glumițe și zgomot. A. Niculescu, un arogant neterminat, a precizat că nu e treaba lor să transmită așa ceva. E treaba altora. A sugerat că ar fi vorba de TVR, dar n-a avut curaj s-o spună. 4 canale nu permit o transmisie de 10 minute? Măcar nu vă mai dați cocoși și puneți mâna pe studiu. Fotbalul e exact la nivelul vostru.* Culmea, festivitatea de premiere au putut s-o dea! Dar au vorbit peste IMNUL NAȚIONAL! Nesimțiților!P.S. N-am auzit întrebări mai tâmpite de când sunt.
Ultimele postari ale lui Andrei Partos (vezi toate)
- JURNALUL MEU DE JOI, 25.06 – A MURIT MORALA LA POLITICIENI, DAR ȘI LA TELEVIZIUNI - iunie 25, 2026
- JURNALUL MEU DIN 21.06 – CONGRESUL LUI BOLOJAN, FANII LUI VEȘTEA… - iunie 21, 2026
- ȘULFISMUL E PE PRIMUL LOC!!! 15.06. - iunie 15, 2026



































