INVITAȚI LA PSIHOLOG ÎN 2015

 

Psihologul muzical (600 x 221)Alexandra Uşurelu, Bobby Stoica şi Dahlia Octavia Puşcă (ediţia 640 – 3.01.2014): http://andreipartos.ro/alexandra-usurelu-bobby-stoica-dahlia-octavia-pusca-la-psihologul-muzical-editia-640-3-01-2014-audio/

 

Mihaela Trifu, Mihai Imbăruş şi Nicu Patoi (ediţia 641 – 10.01.2015): http://andreipartos.ro/mihaela-trifu-mihai-imbarus-si-nicu-patoi-la-psihologul-muzical-editia-641-10-01-2015-audio/

 

Ioana Sandu şi Marius Roşiu (ediţia 642 – 17.01.2015): http://andreipartos.ro/ioana-sandu-si-marius-rosiu-la-psihologul-muzical-editia-642-17-01-2015-audio/

 

Gabi Balint (ediţia 643 – 24.01.2015): http://andreipartos.ro/gabi-balint-la-psihologul-muzical-editia-643-24-01-2015-audio/

 

Florian Stoica, Victor Solomon, Adi Manolovici şi Gabi “Guriţă” Nicolau (ediţia 644 – 31.01.2015): http://andreipartos.ro/florian-stoica-victor-solomon-adi-manolovici-si-gabi-gurita-nicolau-la-psihologul-muzical-editia-644-31-01-2015/

 

Rezident Ex şi PheomenOn (ediţia 645 – 7.02.2015): http://andreipartos.ro/rezident-ex-si-pheomenon-la-psihologul-muzical-editia-645-7-02-audio/

 

Andreea Andrei și Ionel Tudor (ediţia 646 – 14.02.2015): http://andreipartos.ro/andreea-andrei-si-ionel-tudor-la-psihologul-muzical-editia-646-14-02-2015-audio/

Jul Baldovin (ediţia 647 – 21.02.2015) : http://andreipartos.ro/jul-baldovin-la-psihologul-muzical-editia-647-21-02-audio/

 

Ileana Şipoteanu, Dumitrana şi Dumitru Lupu (ediţia 648 – 28.02.2015): http://andreipartos.ro/ileana-sipoteanu-dumitrana-si-dumitru-lupu-la-psihologul-muzical-editia-648-28-02-2015-audio/

 

Adrian Enescu (ediţia 649 – 7.03.2015): http://andreipartos.ro/adrian-enescu-la-psihologul-muzical-editia-649-7-03-2015-audio/

 

Ad Hoc (ediţia 650 – 14.03.2015): http://andreipartos.ro/ad-hoc-la-psihologul-muzical-editia-650-14-03-2015-audio/

 

Paul Surugiu „Fuego” (ediţia 651 – 21.03.2015): http://andreipartos.ro/paul-surugiu-fuego-la-psihologul-muzical-editia-651-21-03-2015-audio/

 

Proconsul (ediţia 652 – 28.03.2015): http://andreipartos.ro/proconsul-la-psihologul-muzical-editia-652-28-03-2015-audio/

 

Anca Sigartău şi Deniz Cem la Psihologul muzical (ediţia 653 – 4.04.2015): http://andreipartos.ro/anca-sigartau-si-deniz-cem-la-psihologul-muzical-editia-653-4-04-2015-audio/

 

Kempes şi Trooper (ediţia 654 – 11.04.2015): http://andreipartos.ro/kempes-si-trooper-la-psihologul-muzical-editia-654-11-04-2015-audio/

 

Marian Filip (ediţia 655 – 18.04.2015): http://andreipartos.ro/marian-filip-la-psihologul-muzical-editia-655-18-04-2015-audio/

 

Radu Corciova şi Paul Ilea (ediţia 656 – 25.04.2015): http://andreipartos.ro/radu-corciova-si-paul-ilea-la-psihologul-muzical-editia-656-25-04-2015-audio/

 

Puiu Creţu şi Alex Nichita (ediţia 657 – 2.05.2015): http://andreipartos.ro/puiu-cretu-si-alex-nichita-la-psihologul-muzical-editia-657-2-05-2015/

 

Crina Matei (ediţia 658 – 9.05.2015): http://andreipartos.ro/crina-matei-la-psihologul-muzical-editia-658-9-05-2015-audio/

 

Luminiţa Anghel (ediţia 659 – 16.05.2015): http://andreipartos.ro/luminita-anghel-la-psihologul-muzical-editia-659-16-05-2015-audio/

 

Virgil Popescu (ediţia 660 – 23.05.2015): http://andreipartos.ro/virgil-popescu-la-psihologul-muzical-editia-660-23-05-2015-audio/

 

Zoia Alecu (ediţia 661 -30.05.2015): http://andreipartos.ro/zoia-alecu-la-psihologul-muzical-editia-661-30-05-2015-audio/

 

Holograf (ediţia 662 – 6.06.2015): http://andreipartos.ro/holograf-la-psihologul-muzical-editia-662-6-06-2015-audio/

 

Adrian Berinde (ediţia 663 – 13.06.2015): http://andreipartos.ro/adrian-berinde-la-psihologul-muzical-editia-663-13-06-2015-audio/

 

Terminal White, Daniel Făt (ediţia 664 – 20.06.2015): http://andreipartos.ro/terminal-white-daniel-fat-la-psihologul-muzical-editia-664-20-06-2015-video-audio/

 

Walter Ghicolescu (ediţia 665 – 27.06.2015): http://andreipartos.ro/walter-ghicolescu-la-psihologul-muzical-editia-665-27-06-2015-audio-si-video/

 

Berti Barbera şi Nicu Patoi (ediţia 666 – 4.07.2015): http://andreipartos.ro/berti-barbera-si-nicu-patoi-la-psihologul-muzical-editia-666-4-07-2015-audio-si-video/

 

Marina Almăşan  (ediţia 667 – 11.07.2015): http://andreipartos.ro/marina-almasan-la-psihologul-muzical-editia-667-11-07-2015-audio/

 

Maria Magdalena Dănăilă (ediţia 668 – 18.07.2015): http://andreipartos.ro/maria-magdalena-danaila-la-psihologul-muzical-editia-668-18-07-2015-audio/

 

Ştefan Bănică  (ediţia 669 – 25.07.2015): http://andreipartos.ro/stefan-banica-la-psihologul-muzical-editia-669-25-07-2015/

 

Carmen Victoria Bârloiu  (ediţia 670 – 1.08.2015): http://andreipartos.ro/carmen-victoria-barloiu-la-psihologul-muzical-editia-670-1-08-2015-audio/

 

Dan Manciulea (ediţia 671 – 8.08.2015): http://andreipartos.ro/dan-manciulea-la-psihologul-muzical-editia-671-8-08-2015-audio/

 

Jan Akkerman şi Mihai Napu (ediţia 672 – 15.08.2015): http://andreipartos.ro/jan-akkerman-si-mihai-napu-la-psihologul-muzical-editia-672-15-08-2015-video-audio/

 

Vali Rotari şi Gabriel Golescu (ediţia 673 – 22.08.2015): http://andreipartos.ro/vali-rotari-si-gabriel-golescu-la-psihologul-muzical-editia-673-22-08-2015-audio/

 

Daniel Iordăchioae (ediţia 674 – 29.08.2015): http://andreipartos.ro/daniel-iordachioae-la-psihologul-muzical-editia-674-29-08-2015-audio/

 

Ovidiu Mihăilescu (ediţia 675 – 5.09.2015): http://andreipartos.ro/ovidiu-mihailescu-la-psihologul-muzical-editia-675-5-09-2015-audio-video/

 

BEST OF: Bonnie Tyler, Toto Cutugno şi alţii (ediţia 676 – 12.09.2015): http://andreipartos.ro/bonnie-tyler-toto-cutugno-si-altii-editia-676-12-09-2015-audio/

 

Dani Constantin (ediţia 677 – 19.09.2015): http://andreipartos.ro/dani-constantin-la-psihologul-muzical-editia-677-19-09-2015/

 

Cosmin Vaman şi Alexandra Andrei  (ediţia 678 – 26.09.2015): http://andreipartos.ro/cosmin-vaman-si-alexandra-andrei-editia-678-26-09-2015/

 

Andrei Kerestely (ediția 679 – 3.10.2015): http://andreipartos.ro/andrei-kerestely-la-psihologul-muzical-editia-679-3-10-2015-audio/

 

Folk Frate şi Răzvan Albu  (ediţia 680 – 10.10.2015): http://andreipartos.ro/folk-frate-si-razvan-albu-la-psihologul-muzical-editia-680-10-10-2015-audio/

 

Oana Pellea (ediţia 681 – 17.10.2015): http://andreipartos.ro/oana-pellea-la-psihologul-muzical-editia-681-17-10-2015-audio/

 

Mihaela Bustuchină Vlaicu (ediţia 682 – 24.10.2015): http://andreipartos.ro/mihaela-bustuchina-vlaicu-la-psihologul-muzical-editia-682-24-10-2015-audio/

 

Micul Paris  (ediția 683 – 31.10.2015): http://andreipartos.ro/micul-paris-la-psihologul-muzical-editia-683-31-10-2015-audio/

 

Vasile Mardare  (ediţia 684 – 7.11.2015): http://andreipartos.ro/vasile-mardare-la-psihologul-muzical-editia-684-7-11-2015-audio/

 

Radu Paraschivescu (ediţia 685 – 14.11.2015): http://andreipartos.ro/radu-paraschivescu-la-psihologul-muzical-editia-685-14-11-2015-audio/

 

Silvia Dumitrescu, Virgil Popescu, Vlad Buşcă (ediţia 686 – 21.11.2015): http://andreipartos.ro/silvia-dumitrescu-virgil-popescu-vlad-busca-la-psihologul-muzical-editia-686-21-11-2015-audio/

 

Flavius Teodosiu şi Hara  (ediţia 687 – 28.11.2015): http://andreipartos.ro/flavius-teodosiu-si-hara-la-psihologul-muzical-editia-687-28-11-2015-audio/

 

George Nicolescu (ediţia 688 – 5.12.2015): http://andreipartos.ro/george-nicolescu-la-psihologul-muzical-editia-688-5-12-2015-audio/

 

Gabriel Cotabiţă şi Mihai Pocorschi  (ediţia 689 din 12.12.2015): http://andreipartos.ro/gabriel-cotabita-si-mihai-pocorschi-la-psihologul-muzical-editia-689-din-12-12-2015-audio/

 

A.G. Weinberger şi Petra Acker & Joel Holmes (ediţia 690 – 19.12.2015): http://andreipartos.ro/a-g-weinberger-la-psihologul-muzical-editia-690-19-12-2015-audio/

 

Marian Stere (ediţia 691 – 26.12.2015): http://andreipartos.ro/marian-stere-la-psihologul-muzical-editia-691-26-12-2015-audio/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


6 × two =

     

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>