INVITAȚI LA PSIHOLOG ÎN 2014

Psihologul muzical (600 x 221)Mircea Vintilă (ediția 588 – 4.01.2014): http://andreipartos.ro/editia-588-4-01-2013-invitat-mircea-vintila-asculta-aici/

 

Olga Bălan și Fox Studis (ediția 589 – 11.01.2014): http://andreipartos.ro/olga-balan-si-fox-studis-la-psihologul-muzical-asculta-aici/

 

Radu Paraschivescu (ediţia 590 – 18.01.2014): http://andreipartos.ro/radu-paraschivescu-la-psihologul-muzical-audio/

 

Marina Voica și Marius Cristi Popa (ediția 591 – 25.01.2014): http://andreipartos.ro/marina-voica-la-psihologul-muzical-25-ianuarie-audio/

 

Bogdan Naumovici (ediția 592 – 1.02.2014): http://andreipartos.ro/bogdan-naumovici-la-psihologul-muzical-audio/

 

Eduard Cârcotă, Ștefan Stan și Teddy-K (ediția 593 – 8.02.2014): http://andreipartos.ro/eduard-carcota-teddyk-si-stefan-stan-la-psihologul-muzical-audio/

 

Liana Stanciu (ediția 594 – 15.02.2014): http://andreipartos.ro/liana-stanciu-la-psihologul-muzical-audio/

 

Trupa Cristal (ediția 595 – 22.02.2014): http://andreipartos.ro/trupa-cristal-la-psihologul-muzical-audio/

 

Stela Enache (ediția 596 – 1.03.2014): http://andreipartos.ro/stela-enache-la-psihologul-muzical-audio/

 

Mircea Romcescu (ediția 597 – 8.03.2014): http://andreipartos.ro/mircea-romcescu-la-psihologul-muzical-audio/

 

Vasile Şeicaru (ediţia 598 – 15.03.2014): http://andreipartos.ro/vasile-seicaru-la-psihologul-muzical-15-martie-2014-editia-598-audio/

 

Pasărea Rock (ediția 599 – 22.03.2014): http://andreipartos.ro/pasarea-rock-la-psihologul-muzical-22-03-2014-audio/

 

Prietenii emisiunii (EDIŢIA 600 – 29.03.2014): http://andreipartos.ro/editia-600-29-03-2014-invitati-les-elephantes-bizzares-si-ascultatorii/

 

Tudor Turcu (ediția 601 – 5.04.2014): http://andreipartos.ro/tudor-turcu-la-psihologul-muzical-editia-601-5-04-2014/

 

Mihai Constantinescu (ediția 602 – 12.04.2014): http://andreipartos.ro/mihai-constantinescu-la-psihologul-muzical-audio/

 

Trooper (ediţia 603 – 19.04.2014): http://andreipartos.ro/trooper-la-psihologul-muzical-editia-603-19-04/

 

Michael Angelo Batio, Corrado Sgandurra și Krypton (ediția 604 – 26.04.2014): http://andreipartos.ro/michael-angelo-batio-corrado-sgandurra-si-krypton-la-psihologul-muzical-editia-603-26-04-2014/

 

Anca Sigartău (ediţia 605 – 3.05.2014): http://andreipartos.ro/anca-sigartau-la-psihologul-muzical-editia-605-3-05-2014-audio/

 

Iulia Em şi Tituş Constantin (ediţia 606 – 10.05.2014): http://andreipartos.ro/iulia-em-si-titus-constantin-la-psihologul-muzical-editia-606-10-05-2014-audio/

 

Marius Popa (ediţia 607 – 17.05.2014): http://andreipartos.ro/marius-popa-la-psihologul-muzical-editia-607-17-05-audio/

 

Alina Manole (ediția 608 – 24.05.2014): http://andreipartos.ro/alina-manole-la-psihologul-muzical-editia-608-24-05-2014/

 

Dave Evans şi Barock Group (ediţia 609 – 31.05.2014): http://andreipartos.ro/dave-evans-si-barock-la-psihologul-muzical-audio/

 

Florin Apostol şi Aero  (ediţia 610 – 7.06.2014): http://andreipartos.ro/florin-apostol-si-aero-la-psihologul-muzical-editia-610-7-06/

 

Mihai şi Bubu Cernea, Raul Dudnic (ediţia 611 – 14.06.2014): http://andreipartos.ro/mihai-si-bubu-cernea-raul-dudnic-la-psihologul-muzical-editia-611-14-06-2014-audio/

 

Alexandru Andrieș (ediţia 612 – 21.06.2014): http://andreipartos.ro/alexandru-andries-la-psihologul-muzical-editia-612-21-06-2014-audio/

 

Mike Godoroja & Blue Spirit (ediţia 613 – 28.06.2014): http://andreipartos.ro/mike-godoroja-blue-spirit-la-psihologul-muzical-editia-613-28-06-2014-audio/

 

Olga Bălan şi Lucia Dumitrescu (ediţia 614 – 5.07.2014): http://andreipartos.ro/olga-balan-si-lucia-dumitrescu-la-psihologul-muzical-editia-614-5-07-2014/

 

Paul Prisada (ediţia 615 – 12.07.2014): http://andreipartos.ro/paul-prisada-la-psihologul-muzical-editia-615-12-07-audio/

 

Cătălina Beţa, Ioan Gyuri Pascu, Paul Mustaţă şi Zoltan Butuc (ediţia 616 – 19.07.2014): http://andreipartos.ro/catalina-beta-ioan-gyuri-pascu-paul-mustata-si-zoltan-butuc-la-psihologul-muzical-editia-616-19-07-audio/

 

Jolt Kerestely, Andreea şi Radu Crepcia Drăgănescu (ediţia 617 – 26.07.2014): http://andreipartos.ro/jolt-kerestely-andreea-si-radu-crepcia-draganescu-la-psihologul-muzical-editia-617-26-07-2014-audio/

 

Monica Davidescu (ediţia 618 – 2.08.2014): http://andreipartos.ro/monica-davidescu-la-psihologul-muzical-editia-618-2-08-2014-audio/

 

Doru „Rocker” Ionescu (ediţia 619 – 9.08.2014): http://andreipartos.ro/doru-rocker-ionescu-la-psihologul-muzical-editia-619-9-08-2014-audio/

 

Viorel Gaiţă (ediţia 620 – 16.08.2014): http://andreipartos.ro/viorel-gaita-la-psihologul-muzical-editia-620-16-08-2014-audio/

 

Proiectul Tivodar (ediţia 621 – 23.08.2014): http://andreipartos.ro/proiectul-tivodar-la-psihologul-muzical-editia-621-23-08-2014-audio/

 

A-CHORD (ediţia 622 – 30.08.2014): http://andreipartos.ro/a-chord-la-psihologul-muzical-editia-622-30-08-2014/

 

A.G. Weinberger şi Mihai Alexandru (6.09.2014): http://andreipartos.ro/a-g-weinberger-si-mihai-alexandru-la-psihologul-muzical-6-09-2014-audio-video/

 

Irina Margareta Nistor şi Aksel Kolstad (ediţia 624 – 13.09.2014): http://andreipartos.ro/irina-margareta-nistor-si-aksel-kolstad-la-psihologul-muzical-editia-624-13-septembrie-audio/

 

Andrei Partoş şi ascultătorii (ediţia 625 – 20.09.2014): http://andreipartos.ro/andrei-partos-si-ascultatorii-editia-625-20-09-2014-audio/

 

Cristi Corcioveanu (ediţia 626 – 27.09.2014): http://andreipartos.ro/cristi-corcioveanu-la-psihologul-muzical-editia-626-27-09-2014-audio/

 

Berti Barbera (ediţia 627 – 4.10.2014): http://andreipartos.ro/berti-barbera-la-psihologul-muzical-editia-627-4-10-2014-audio/

 

Adrian Sărmăşan şi Dan Andrei Aldea (telefonic) (ediţia 628 – 11.10.2014): http://andreipartos.ro/adrian-sarmasan-si-dan-andrei-aldea-telefonic-la-psihologul-muzical-editia-628-11-10-2014-audio/

 

Adrian Berinde (ediţia 629 – 18.10.2014): http://andreipartos.ro/adrian-berinde-la-psihologul-muzical-editia-629-18-10-2014/

 

Marcian Petrescu  (ediţia 630 – 25.10.2014): http://andreipartos.ro/marcian-petrescu-la-psihologul-muzical-editia-630-25-10-2014-audio/

 

Cargo, Gate One, Micul Paris (ediţia 631 – 1.11.2014): http://andreipartos.ro/cargo-gate-one-micul-paris-la-psihologul-muzical-editia-631-1-11-2014/

 

JayMay (S.U.A.), Philip Mohn, Sverre Daehli (Norvegia) şi Bosquito  (ediţia 632 – 8.11.2014): http://andreipartos.ro/jaymay-s-u-a-philip-mohn-sverre-daehli-norvegia-si-bosquito-la-psihologul-muzical-editia-632-8-11-2014-audio/

 

Cosmin Vaman, Alexandra Andrei şi trupa SPAM (ediţia 633 – 15.11.2014): http://andreipartos.ro/cosmin-vaman-alexandra-andrei-si-trupa-spam-la-psihologul-muzical-editia-633-15-11-2014/

 

Marcel Iureş (ediţia 634 – 22.11.2014): http://andreipartos.ro/marcel-iures-la-psihologul-muzical-editia-634-22-11-2014-audio/

 

Mihaela Popescu (ediţia 635 – 29.11.2014): http://andreipartos.ro/mihaela-popescu-la-psihologul-muzical-editia-635-29-11-2014/

 

Pasărea Rock (ediţia 636 – 6.12.2014): http://andreipartos.ro/pasarea-rock-la-psihologul-muzical-editia-636-6-12-2014-audio/

 

Adrian Coco Tinca (ediţia 637 – 13.12.2014): http://andreipartos.ro/adrian-coco-tinca-la-psihologul-muzical-editia-637-13-12-2014-audio/

 

Maria Morelli si Robin and The Backstabbers  (ediţia 638 – 20.12.2014): http://andreipartos.ro/maria-morelli-robin-and-the-backstabbers-la-psihologul-muzical-editia-638-20-12-2014-audio/

 

Cotton Island şi Adi Manolovici (ediţia 639 – 27.12.2014): http://andreipartos.ro/cotton-island-si-adi-manolovici-la-psihologul-muzical-editia-639-27-12-2014-audio/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


two × 5 =

     

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>