INVITAŢI LA PSIHOLOG ÎN 2016

1 background music 1a

În 2016, am avut 53 de întâlniri cu ascultătorii Radio România Actualități.

Au debutat în emisiune: Joe Rusi (2.01), Dana Dragomir și Mihai Bisericanu (23.01), Toulouse Lautrec și Grimus (6.02), Adrian Despot (13.02), Camioane în mulțime (19.03),  Romeo Mocanu (26.03), Claudia Pavel (23.04), Prefix TM (28.05), Cezar Giosan și David A Marin (25.06), Olly de Quartz (2.07), Brândușa Novac (16.07), Angela Mariașiu și Vali Petcu (23.07), Marian Olaianos și Marius Mitran (6.08), Adrian Cioroianu (27.08), Antract (10.09), Ileana Lucaciu (24.09), Mara Marcu (22.10), Traian Cosma (29.10), Daniela Nane (5.11), Dorin Anastasiu (19.11) și Marina Scupra (24.12).

Mai jos aveți lista edițiilor din 2016 și link-uri pentru a le putea asculta.

1. Mona Mihaela Trifu şi Joe Rusi  (ediţia 692 – 2.01.2016): http://andreipartos.ro/mona-mihaela-trifu-si-joe-rusi-la-psihologul-muzical-editia-692-2-01-2016-audio/

 

2. Alexandru Andrieş (ediţia 693 – 9.01.2016): http://andreipartos.ro/alexandru-andries-la-psihologul-muzical-editia-693-9-01-2016-audio/

 

3. Adi Manolovici si Raul Cârstea (ediţia 694 – 16.01.2016): http://andreipartos.ro/adi-manolovici-si-raul-carstea-la-psihologul-muzical-editia-694-16-01-2016-audio/

 

4. Dana Dragomir şi Mihai Bisericanu (ediţia 695 – 23.01.2016): http://andreipartos.ro/dana-dragomir-si-mihai-bisericanu-la-psihologul-muzical-editia-695-23-01-2016-audio/

 

5. Beatrice Romanescu (ediția 696 – 30.01.2016): http://andreipartos.ro/beatrice-romanescu-la-psihologul-muzical-editia-696-30-01-2016/

 

6. Toulouse Lautrec și Grimus (ediția 697 – 6.02.2016): http://andreipartos.ro/toulouse-lautrec-si-grimus-la-psihologul-muzical-editia-697-6-02-2016-audio/

 

7. Adrian Despot (ediția 698 – 13.02.2016): http://andreipartos.ro/adrian-despot-la-psihologul-muzical-editia-698-13-02-2016/

 

8. PACT by Leo Iorga & Adi Ordean (ediția 699 – 20.02.2016): http://andreipartos.ro/pact-by-leo-iorga-adi-ordean-la-psihologul-muzical-editia-699-20-02-2016/

 

9. PSIHOLOGUL MUZICAL – Ediția 700 (27.02.2016): http://andreipartos.ro/psihologul-muzical-editia-700-27-02-2016-audio-video/

 

10. Mircea Vintilă (ediția 701 – 5.03.2016): http://andreipartos.ro/mircea-vintila-la-psihologul-muzical-editia-701-5-03-2016-audio/

 

11. Nicu Covaci (ediția 702 – 12.03.2016): http://andreipartos.ro/nicu-covaci-la-psihologul-muzical-editia-702-12-03-2016-audio/

 

12. Camioane în Mulțime (ediția 703 – 19.03.2016): http://andreipartos.ro/camioane-in-multime-la-psihologul-muzical-editia-703-19-03-2016/

 

13. Trooper şi Romeo Mocanu (ediţia 704 – 26.03.3016): http://andreipartos.ro/trooper-si-romeo-mocanu-la-psihologul-muzical-editia-704-26-03-3016-audio/

 

14. Sarmalele Reci şi Flaviu Crişan (ediţia 705 – 2.04.2016): http://andreipartos.ro/sarmalele-reci-si-flaviu-crisan-la-psihologul-muzical-editia-705-2-04-2016/

 

15. Zoli Toth  (ediția 706 – 9.04.2016): http://andreipartos.ro/zoli-toth-la-psihologul-muzical-editia-706-9-04-2016-audio/

 

16. Nicu Alifantis (ediția 707 – 16.04.2016): http://andreipartos.ro/nicu-alifantis-la-psihologul-muzical-editia-707-16-04-2016-audio/

 

17. Claudia Pavel (ediția 708 – 23.04.2016): http://andreipartos.ro/claudia-pavel-la-psihologul-muzical-editia-708-23-04-2016/

 

18. Nicu Patoi (ediția 709 – 30.04.2016): http://andreipartos.ro/nicu-patoi-la-psihologul-muzical-editia-709-30-04-2016/

 

19. Sergiu Cioiu (ediția 710 – 7.05.2016): http://andreipartos.ro/sergiu-cioiu-la-psihologul-muzical-editia-710-7-05-2016-audio/

 

20. Alexandru Andrieș (ediția 711 – 14.05.2016): http://andreipartos.ro/alexandru-andries-la-psihologul-muzical-editia-711-14-05-2016/

21. Marius Matache și Cristian Mihai (ediția 712 – 21.05.2016): http://andreipartos.ro/marius-matache-si-cristian-mihai-la-psihologul-muzical-editia-712-21-05-2016/

22. Alina Manole, Vizi Imre și Prefix TM (ediția 713 – 28.05.2016): http://andreipartos.ro/alina-manole-vizi-imre-si-prefix-tm-la-psihologul-muzical-editia-713-28-05-2016/

23. Maria Nagy și Florin Giuglea (ediția 714 – 4.06.2016): http://andreipartos.ro/maria-nagy-si-florin-giuglea-la-psihologul-muzical-editia-714-4-06-2016/

24. Cristian Țopescu (ediția 715 – 11.06.2016): http://andreipartos.ro/cristian-topescu-la-psihologul-muzical-editia-715-11-06-2016-audio/

25. George Baicea și Electric Blues Band (ediția 716 – 18.06.2016): http://andreipartos.ro/george-baicea-si-electric-blues-band-la-psihologul-muzical-editia-716-18-06-2016/

26. Cezar Giosan și David A Marin (ediția 717 – 25.06.2016): http://andreipartos.ro/cezar-giosan-si-david-a-marin-la-psihologul-muzical-editia-717-25-06-2016-audio/

27. Olly de Quartz (ediția 718 – 2.07.2016): http://andreipartos.ro/olly-de-quartz-la-psihologul-muzical-editia-718-2-07-2016/

28. Beatrice Romanescu (ediția 719 – 9.07.2016): http://andreipartos.ro/beatrice-romanescu-la-psihologul-muzical-editia-719-9-07-2016-audio/

29. Brândușa Novac (ediția 720 – 16.07.2016): http://andreipartos.ro/brandusa-novac-la-psihologul-muzical-editia-720-16-07-2016/

30. Daniel Iancu, Angela Mariașiu și Vali Petcu (ediția 721 – 23.07.2016): http://andreipartos.ro/daniel-iancu-angela-mariasiu-si-vali-petcu-la-psihologul-muzical-editia-721-23-07-2016/

31. Mircea Baniciu (ediția 722 – 30.07.2016): http://andreipartos.ro/mircea-baniciu-la-psihologul-muzical-editia-722-30-07-2016-audio-video/

32. Marian Olaianos și Marius Mitran (ediția 723 – 6.08.2016): http://andreipartos.ro/marian-olaianos-si-marius-mitran-la-psihologul-muzical-editia-723-6-08-2016/

33. Ioana Sandu  (ediția 724 – 13.08.2016): http://andreipartos.ro/ioana-sandu-la-psihologul-muzical-editia-724-13-08-2016/

34. Marcian Petrescu și Florin Giuglea  (ediția 725 – 20.08.2016): http://andreipartos.ro/marcian-petrescu-si-florin-giuglea-la-psihologul-muzical-editia-725-20-08-2016/

35. Adrian Cioroianu (ediția 726 – 27.08.2016): http://andreipartos.ro/adrian-cioroianu-la-psihologul-muzical-editia-726-27-08-2016/

36. Dan Helciug și Emil Chican (ediția 727 – 3.09.2016): http://andreipartos.ro/dan-helciug-si-emil-chican-la-psihologul-muzical-editia-727-3-09-2016/

37. Antract (ediția 728 – 10.09.2016): http://andreipartos.ro/antract-la-psihologul-muzical-editia-728-10-09-2016/

38. Maria Magdalena Dănăilă (ediţia 729 – 17.09.2016): http://andreipartos.ro/maria-magdalena-danaila-la-psihologul-muzical-editia-729-17-09-2016/

39. Ileana Lucaciu (ediția 730 – 24.09.2016): http://andreipartos.ro/ileana-lucaciu-la-psihologul-muzical-editia-730-24-09-2016/

40. Dr. Mihaela Bilic și Antonio Passarelli (ediția 731 – 1.10.2016): http://andreipartos.ro/dr-mihaela-bilic-si-antonio-passarelli-la-psihologul-muzical-editia-731-1-10-2016/

41. Elena Cârstea (ediția 732 – 8.10.2016): http://andreipartos.ro/elena-carstea-la-psihologul-muzical-editia-732-8-10-2016/

42. Trooper (ediția 733 din 15.10.2016): http://andreipartos.ro/trooper-la-psihologul-muzical-editia-733-din-15-10-2016-audio-video/

43. Mara Marcu și Nicu Covaci (ediția 734 – 22.10.2016): http://andreipartos.ro/mara-marcu-si-nicu-covaci-la-psihologul-muzical-editia-734-22-10-2016/

44. Traian Cosma, Silvia Ștefănescu, Tică Alexe (ediția 735 – 29.10.2016): http://andreipartos.ro/traian-cosma-silvia-stefanescu-tica-alexe-la-psihologul-muzical-editia-735-29-10-2016/

45. Daniela Nane (ediția 736 – 5.11.2016): http://andreipartos.ro/daniela-nane-la-psihologul-muzical-editia-736-5-11-2016-audio/

46. Tudor Gheorghe (ediția 737 – 12.11.2016): http://andreipartos.ro/tudor-gheorghe-la-psihologul-muzical-editia-737-12-11-2016/

47. Dorin Anastasiu (ediția 738 – 19.11.2016): http://andreipartos.ro/dorin-anastasiu-la-psihologul-muzical-editia-738-19-11-2016-audio/

48. Provincialii (ediția 739 – 26.11.2016): http://andreipartos.ro/provincialii-la-psihologul-muzical-editia-739-26-11-2016/

49. David Pistrui, Silviu Munteanu și Gabi Andrieș (ediția 740 – 3.12.2016): http://andreipartos.ro/david-pistrui-silviu-munteanu-si-gabi-andries-la-psihologul-muzical-editia-740-3-12-2016/

50. Adrian Berinde (ediția 741 – 10.12.2016): http://andreipartos.ro/adrian-berinde-la-psihologul-muzical-editia-741-10-12-2016/

51. Călin Geambașu, Xenti Runceanu, Vlad Crețu (ediția 742 – 17.12.2016): http://andreipartos.ro/calin-geambasu-xenti-runceanu-vlad-cretu-la-psihologul-muzical-editia-742-17-12-2016/

52. Marina Scupra la Psihologul muzical (ediția 743 – 24.12.2016): http://andreipartos.ro/marina-scupra-la-psihologul-muzical-editia-743-24-12-2016/

53. Ascultătoare fidele (ediția 744 – 31.12.2016): http://andreipartos.ro/ascultatoare-fidele-la-psihologul-muzical-editia-744-31-12-2016/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


eight × = 8

     

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>